PARTNERIEM


Priecājamies, ka varam piedāvāt jums ekskluzīvu iespēju paplašināt savu klāstu un sasniegt lielāku auditoriju, izmantojot mūsu platformu. Mūsu mērķis ir nodrošināt jums vislabākos nosacījumus, lai jūs varētu efektīvi piedāvāt savas preces dažādās digitālajās vidēs. Publicējot savu preci retu.lv jūsu prece automātiski publicējas Tādās kā Kurpirkt.lv, Salīdzini.lv, Ceno.lv, Cikmaksā.lv, Ani.lv , google.com  meklētājos. 

    

PRASĪBAS
Lai Jūsu prece parādās augstākminētajās platformās ir dažas svarīgas prasības.


  • Precēm ir jānodrošina piegādes vai saņemšanas klātienē iespējas Latvijā, iepazīties ar piegādes politiku ; (skatīt)
  • Ir jāievēro Re&Tu preču atgriešanas procesam un preču garantijas nosacījumiem (skatīt);
  • Prece ir jauna vai lietota ne ilgāk par 14 dienām. Obligāti jāpiefiksē preces stāvoklis un tās apraksts. Prece var būt ar vai bez oriģināla iepakojuma.


PREČU IZVIETOŠANA 

Lai Re&Tu varētu izvietot jūsu preci, ir nepieciešams iesniegt: Preces kvalitatīvas foto, lūdzu apskatiet fotogrāfiju piemērus -(Preču fotogrāfijas) Ja jums nav preču  foto, lūdzu pieprasiet tās pie jūsu preču izplatītāja. Parasti preces oriģinālās foto var atrast pēc artikula vai unikāla preces koda. Ja tas nav iespējams, jūs varat izveidot savas individuālās foto, bet tām ir jāatbilst dažiem kritērijiem (Preču fotogrāfijas) Tāpat jūs varat sazināties ar Re&Tu.  Kad ar foto esat tikuši galā būs nepieciešams preces virsraksts, apraksts, atslēgvārdi kas asociējas ar preci. (Jūs varat atsūtīt šo info, Re&Tu sagrupēs pareizā secībā lai meklētājs atrod jūsu preci. Preces summa. Mums ir nepieciešama preces summa pa kuru vēlaties pārdot savu preci. Piegāde. Jums ir jāaprēķina piegādes izmaksas lai Re&Tu varētu uzstādīt individuāli piegādes iespējas, kuras klients var izvēlēties pie preces pasūtīšanas, jūs varat izmantot mūsu piegādes pakalpojumus sākot no 1,99 visa veida Latvijas pakomāti.
Vairāk par pakomātiem skatiet te.    Informācija par Jums. Norādiet savu vārdu un uzvārdu.  Saziņas veids, lūdzu norādiet kā ar jums var sazināties Re&Tu nepieciešamības gadījumā. Jūsu rekvizīti. Norādiet bankas kontu kurp pārskaitīt līdzekļus par preču pārdošanu. 

Kā nodot informāciju un preču foto mums?

Lūdzu ieskatieties šai sadaļā, tas (mūsuprāt) ir viens no ērtākajiem veidiem kā sagrupēt preces pēc nosaukuma, artikula un apraksta. Soli pa solim sniegta informācija dos jums pilnu sapratni kā sakārtot lielo fotogrāfiju daudzumu un ar to saistītos aprakstus un numerāciju. Instrukcija no e-pasta izveidošanas līdz pat mapes izveides.. Google drive 

KOMISIJAS MAKSAS UN PROCENTI:


LĪDZEKĻU IZMAKSA
Mēs apzināmies, ka katrs klients ir svarīgs, un tāpēc uzticamies jūsu godīgumam un atbildībai. Kā starpnieki starp klientiem un pārdevējiem, mēs rūpējamies par mūsu klientu drošību, garantējot, ka preces tiks nosūtītas laikus un to apraksts atbilst reālajai precei. Lai nodrošinātu mūsu abu puses intereses, apmaksa par preci tiks īslaicīgi iesaldēta ne ilgāk kā 7 dienas. Mūsu autonomajiem partneriem līdzekļi tiks izmaksāti katru piektdienu līdz 23:59.

KLIENTU IEVĒRĪBAI
Pievērsiet uzmanību, ka, ievērojot savas saistības un patērētāju tiesības, varēsit turpināt izmantot visas mūsu platformas. Tomēr gadījumos, ja tiek konstatēti pārkāpumi vai pircēji iesniedz sūdzības par saistību neizpildi, mēs, informējot konkrēto personu, esam tiesīgi pārtraukt jebkādu sadarbību ar visām platformām, ieskaitot retu.lv meklētāju.SAZINIES AR MUMS
Mēs esam šeit, lai palīdzētu jums veidot veiksmīgu un ienesīgu sadarbību. Ja jums ir kādi jautājumi vai vēlaties uzzināt vairāk par šo piedāvājumu, lūdzu, nekavējieties sazināties ar mums. Kopā mēs varam sasniegt lieliskus rezultātus un sniegt vērtīgu piedāvājumu jūsu klientiem. (sazināties)

Ar cieņu, Re&Tu

Pirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.