Pasūti no vācijas un nepārmaksā.

Xiaomi Mi 9 Lite 128GB.
184 EUR

Gultas veļa no 

18,69 EUR


Ieskaties. Cenas kuras šokē..
Atlaides katru dienu.


Ekonomē laiku un naudu, iepērkoties ārzemju interneta veikalos. 

Mēs piedāvājam drošu un izdevīgu preču piegādi no Vācijas un citām valstīm uz Latviju, sākot no 4,49 EUR. Izmantojot mūsu pakalpojumus, jūs varat būt droši par savu preci un naudu.


Mūsu lielākais preču asortiments nāk no Vācijas, tāpēc mēs piedāvājam piegādes pakalpojumu pa saprātīgām izmaksām. Ja jums nav laika vai zināšanu par to, kā pareizi registrēties ārzemju interneta veikalos, vai pastāv valodas barjera, mēs varam paveikt šo darbu jūsu vietā bez papildus izmaksām. Mums būs nepieciešams tikai preces nosaukums un papildus raksturojums.

Kā darbojas piegāde:
1. Sazinieties ar mums, aizpildot formu vai sazinoties ar mums caur WhatsApp, lai saņemtu palīdzību no mūsu Vācijas atbalsta komandas. Mēs runājam latviešu valodā.
2. Mēs jūsu vietā atradīsim izdevīgāko piedāvājumu, izmantojot Vācijas vai citas valsts interneta vietnes, kas specializējas cenu filtrēšanā un salīdzināšanā, piemēram, Idealo vai Geizhals. Šīs vietnes nodrošina iespēju viegli atrast labākos piedāvājumus.

Pasūtīšana:
- Pēc registrācijas kādā no interneta veikaliem, jūs sūtat preci uz mūsu partneru noliktavu vai pie mums. Pēc preces saņemšanas mēs to sakomplektējam un nosūtam uz Latviju.
- Vai arī mēs paši nopērkam preci un informējam jūs par tās nosūtīšanas laiku uz Latviju. Jūs preci saņemsiet kādā no Latvijas pakomātiem, kas atrodas tuvāk jūsu dzīves vietas adresē, ja tas ir iespējams. Ja ne, mēs sazināsimies ar jums, lai precizētu informāciju par sūtīšanu ar kurjeru.

Pasūtīšana lielgabarīta preču gadījumā, kuras nav iespējams ievietot pakomātos, notiek tikai ar kurjeru, kas var iekļaut papildus izmaksas.

Lai iepazīties ar cenu tabulu, lūdzu, izvēlieties valsti, no kuras vēlaties pasūtīt preci.
Cenrādis. Vācija - Latvija


Cenrādis. Anglija - LatvijaPirkumu grozs

Pirkumu grozs ir tukšs.